zabrze inwestycja

4 Kąty na Szkolnej

 • Zielony ogród na dachu budynku

 • 4 kondygnacje

 • Własne ogródki

 • Metraż od 27-128m2

To nasza najnowsza inwestycja, w której etap koncepcji jest zakończony, projekt budowlany zatwierdzony i mamy już pozwolenie na budowę.

Obejmuje ona jeden wielorodzinny budynek mieszkalny w rejonie ulicy Szkolnej, Chojnickiego i Rejtana w Zabrzu. W jego skład wchodzi 24 mieszkań rozmieszczonych na czterech kondygnacjach (tj. na parterze i piętrach 1-3). Wszystkie oprócz kawalerek o wielkości 27 m2 to mieszkania z balkonem. 5 lokali na parterze będzie miało wyjście na ogród. Maksymalny metraż wybranych mieszkań to 128 m2.

Co wyróżnia naszą inwestycję?

Budynek wyposażony będzie w:

 • windę,
 • garaż podziemny z 26 miejscami parkingowymi
 • komórki lokatorskie, które wyjątkowo rozmieszczone będą na poziomie pięter mieszkalnych.

Kolor elewacji to klinkier/antracyt.

Aranżacje mieszkań zostały tak rozplanowane, aby w większości z nich można było otworzyć lub zamknąć kuchnię na salon, czy też wydzielić z salonu dodatkową sypialnię. Tak więc do czasu realizacji inwestycji, można modyfikować podział pomieszczeń za pomocą ścianek działowych. Daje to duże możliwości aranżacyjne i pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Tym, co z pewnością wyróżnia naszą inwestycję jest zielony ogród na dachu budynku. To przestrzeń, do której dostęp będą mieli wszyscy jego mieszkańcy.

Dostęp do infrastruktury

 • Budynek położony jest bezpośrednio przy wjeździe na DTŚ. Trasą tą można w 10 min. dojechać do Gliwic, a w 15 min. do Katowic.
 • Kilka kroków dzieli Cię od zrewitalizowanej Wieży Ciśnień oraz od fenomenalnego parku 12C i historycznej Kopalni Królowa Luiza.
 • Tereny zielone w Parku im. rotmistrza Witolda Pileckiego doskonale nadają się na rowerowe wycieczki.
 • W pobliżu są przystanki tramwajowe i autobusowe. Blisko jest też dworzec PKP, z którego błyskawicznie dojedziesz do Katowic i Gliwic.
 • Budynek położony jest w centrum Zabrza
 • W odległości kilku minut pieszo znajduje się zarówno żłobek i przedszkole, jak i szkoła podstawowa oraz liceum. Nieco dalej, choć wciąż blisko, bo tylko 10 minut pieszo zajmuje przejście do międzynarodowej szkoły podstawowej.
Inwestycje Południe Zabrze

Nasze media społecznościowe

Każdą naszą inwestycję podczas jej tworzenia dokładnie opisujemy na stronie internetowej jej poświęconej. To tam znajdziesz wszelkie przydatne informacje dotyczące mieszkań, ich aranżacji, ale także sprzedaży poszczególnych przestrzeni mieszkalnych.
Ponadto staramy się również na bieżąco informować przyszłych mieszkańców o postępach prac budowlanych na naszym profilu na Facebooku.

Galeria Inwestycji – 4 Kąty na Szkolnej

Cenisz wygodę, komfort, życie w centrum — to apartamenty właśnie dla Ciebie. Ich lokalizacja, a także architektura to kompromis pomiędzy zgiełkiem miasta a możliwością życia blisko zieleni.

Ogród nas Szkolną
Inwstycje w Zabrzu
Inwestycje Południe Zabrze
Nowe mieszkania Zabrze

Nasze lokalizacje nie są przypadkowe. Stawiamy na kompromis pomiędzy wygodą, bliskością do centrum a możliwością obcowania z przyrodą. Dzięki temu nie musisz przeznaczać dużo czasu na dojazdy, a po powrocie do domu, możesz cieszyć się upragnionym odpoczynkiem w przyjaznym otoczeniu.