Inwetycje Południe Deweloper Śląsk

Zakup od dewelopera nie musi być trudny!

  • Przejrzyste i bezpieczne umowy

  • Pomoc w uzyskaniu kredytu

  • Zbieżne czasowo umowy: bankowa i deweloperska

  • Wsparcie w pracach wykończeniowych

Pomagamy w pozyskaniu kredytu

Przez cały proces poprowadzimy Cię krok po kroku. Dzięki temu bez pośpiechu i ze spokojem  będziesz mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję związaną z zakupem oraz wykończeniem mieszkania.

Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, którzy chętnie przeprowadzą Cię przez proces pozyskania finansowania. Możesz bez żadnych zobowiązań wstępnie spotkać się z doradcami i oszacować swoją zdolność kredytową oraz nakreślić własne oczekiwania.

Inwestyje Południe deweloper

Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej, specjaliści od kredytów hipotecznych rozpoczynają negocjacje z wybranymi bankami, aby uzyskać dla Ciebie najlepsze opcje kredytowe. Umowę deweloperską będziesz mógł podpisać, gdy tylko otrzymasz z banku wstępną decyzję kredytową.

Wszystkie terminy w umowie deweloperskiej będą spójne z bankowym procesem udzielenia kredytu. Całość zostanie tak dopracowana i zgrana w czasie, byś mógł być spokojny o proces zakupu mieszkania. W procesie kredytowym towarzyszymy Ci od samego początku, aż do dnia wypłaty ostatniej tańszy.

pomoc w wykończeniu mieszkań

Wspieramy w pracach wykończeniowych

Wykończenie to krok, który dzieli Cię od wprowadzenia się do mieszkania i odczucia pełnej radości z jego zakupu. Realizując nasze inwestycje mieszkaniowe, stawiamy na wysoką jakość wykonania. Dlatego współpracujemy tylko z fachowcami, którzy mogą spełnić nasze oczekiwania.

Jeśli potrzebujesz pomocy, to w ciągu 14 dni od odbioru kluczy mogą oni przystąpić do prac wykończeniowych w Twoim mieszkaniu. Możesz wybrać opcję wyceny i realizacji włącznie z zakupem materiałów oraz mebli lub też skorzystać jedynie z samych prac wykończeniowych.

Trzecia możliwość to gotowe pakiety wykończeniowe, gdzie płacisz z góry za m2 wykończonej przestrzeni mieszkania.

10+ lat

doświadczenia na rynku deweloperskim

Wsparcie

w pracach wykończeniowych

Doradztwo

finansowe

Umowy

przejrzyste i bezpeczne

Kredyt

pomoc w uzyskaniu

Opinie klientów

77 + 2 =

Kontakt

Zadaj pytanie

Inwestycje Południe kontakt

Planujesz zakup mieszkania, nie wiesz od czego zacząć skontaktuj się ze mną – odpowiem na wszystkie pytania

    Rozwiąż równanie *