Inwetycje Południe - deweloper

O nas

W 2010 roku, gdy światowy kryzys finansowy przeżywał apogeum, dotykając szczególnie branżę budowlaną i nieruchomości, postawiliśmy na wyburzenia i zapoczątkowaliśmy działalność firmy Grupa Wyburzeniowa Południe. W początkowym okresie rozwoju mocno poszerzyliśmy jej profil, dzięki czemu w naszej ofercie pojawiły się roboty antykorozyjne, budowa konstrukcji stalowych oraz rekultywacja terenów.

Momentem zwrotnym okazał się zakup pierwszej działki budowlanej, z magicznym zapisem w planie zagospodarowania przestrzennego 4MW. W praktyce oznaczało to, że możemy budować wielorodzinne budynki o 4 kondygnacjach nadziemnych.

Budowa apartamentowców

Z taką działką można było zacząć myśleć o zmierzeniu się z rynkiem deweloperskim. Dzięki współpracy z fenomenalnymi doradcami i rozszerzeniu zespołu o młode osoby, już w 2018 roku przekazaliśmy pierwsze klucze do wzniesionego przez nas mieszkania w Rudzie Śląskiej przy ulicy Katowickiej.

Satysfakcja z tej pracy była tak duża, że położyliśmy największy nacisk właśnie na ten segment działalności. Dzięki temu w 2022 roku mamy już w budowie prawie 5 000 m2 mieszkań, wydane pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji w Zabrzu oraz bank ziemi obejmujący wspaniale położone tereny w Rudzie Śląskiej.

Patrząc na dynamiczny rozwój w roku 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie nazwy i przegrupowaniu naszych operacji. Jako Firma Inwestycje Południe Biedroń Cichoń Jambor Marszołek, dumnie kontynuujemy misję Grupy Wyburzeniowej Południe pod nazwą, która bardziej odpowiada naszej wiodącej działalności.

Nasze inwestycje

Nasz zespół

 width=

Adam Marszołek

„Ojciec – Założyciel” oraz autor nazwy firmy Grupa Wyburzeniowa Południe. Od 2010 roku z wielką pasją burzy, remontuje i buduje. Nierzadko też staje się dla architektów wymagającym partnerem biznesowym i nauczycielem, który daje lekcje nie tylko z języka śląskiego, ale też z tego, jak ma wyglądać współczesne mieszkanie na Śląsku.

Marek Cichoń

To także „Ojciec-założyciel” najdłużej związany z branżą wyburzeń. Budowanie domów było jego marzeniem od wielu lat. Miłośnik podróży, który na całym świecie szuka inspiracji oraz nowych technologii, które chciałby przenieść na polski rynek deweloperski. Dobry duch całego zespołu. Za swoją największą broń w walce z przeciwnościami skutecznie stosuje… uśmiech.

Krzysztof Biedroń

Dołączając do firmy w 2019 roku, Krzysztof przyniósł wiele pozytywnych i wartościowych doświadczeń związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Do firmy wnosi też wspaniałe doświadczenie w kierowaniu dużymi przedsiębiorstwami oraz wiedzę dotyczącą organizacji pracy i efektywności.

Jarosław Jambor

Dołączył do firmy wspólnie z Krzysztofem Biedroniem. W swojej codziennej pracy Jarosław dzieli się ogromną wiedzą ekonomiczną oraz tą dotyczącą pracy w zespołach. Świetnie radzi sobie z pracą pod presją, a na świat lubi patrzeć przez pryzmat tabeli arkusza obliczeniowego. Kiedy rano niektórzy piją kawę, aby się obudzić, jemu wystarczy sprawdzenie notowań giełdowych.

Mgr inż. Aleksandra Kwiatkowska

Tylko przed nazwiskiem Oli, która jest ważną częścią całego zespołu, widnieje tytuł naukowy i nie jest to żaden przypadek.

Aleksandra jest niemal stereotypowym inżynierem z krwi i kości. Pełni funkcję menedżera projektów. Zarządza wieloma dziedzinami pracy i budowy. Wszystko to robi z ogromną starannością. Większość przyszłych właścicieli mieszkań poznaje Olę przy okazji wprowadzania zmian autorskich w lokalach. Potrafi wykonać tę arcytrudną pracę, balansując pomiędzy wymaganiami klienta, majstrem na budowie i tabelką w Excelu!

Marcin Cichoń

Po pracy w Danii i zapoznaniu się z tamtejszym rynkiem deweloperskim, w 2015 roku rozpoczął pracę w zespole. Od momentu zakupu pierwszej działki budowlanej, odpowiada za sprzedaż mieszkań, co przyczyniło się do tego, iż szybko szybko stał się twarzą firmy w kontaktach z klientami.

Dzisiaj Marcin pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży oraz wyznacza kierunki rozwoju firmy w kontekście jej przyszłości.

10+lat

doświadczenia na rynku deweloperskim

100 +

sprzedanych mieszkań

Doradztwo

finansowe

Trafnie

wybrane lokalizacje

Dbałość o detale

na każdym etapie

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą mieszkaniową lub masz pytania dotyczące przyszłych projektów, zapraszamy do kontaktu mailowego.

    Rozwiąż równanie *