Katowicka 150

  • 20 apartamentów

  • Komórki lokatorskie

  • Podziemny parking

  • Metraże mieszkań od 57 do 130 m2

Inwestycja „Katowicka 150” znajduje się w Rudzie Śląskiej. Konstrukcja budynku wystartowała na początku 2017, a zakończyła się w czwartym kwartale 2018 roku. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Grzegorza Ostrowskiego. W najbliższej okolicy znajdują się Urząd Stanu Cywilnego, kompleks Nowy Rynek Miejski oraz gmach Nowy Werdon.

W wielorodzinnym budynku mieszkalnym znajdują się mieszkania o powierzchni wynoszącej od 57 do 130 m2.

Co wyróżnia naszą inwestycję?

„Katowicka 150” to apartamentowiec zaprojektowany w sposób, który od pierwszych spędzonych w nim chwil, pozwala mieszkańcom czuć się komfortowo we własnym domu. To idealne miejsce dla ludzi poszukujących balansu pomiędzy czasem spędzonym w centrum tętniącej życiem aglomeracji, a spokojem przedmieścia.

Duże i jasne mieszkania o przeszkleniach wychodzących na stronę południową, to ich ogromny atut. Na uwagę zasługują też kuchnie w różnym stylu i układzie. Zostały tak zaprojektowane, by mieszkańcy mogli wybrać między otwartymi salonami kuchennymi, a tradycyjnymi kuchniami zamkniętymi.

Tym, co szczególnie wyróżnia budynek przy Katowickiej 150, są duże pokoje dzienne, wszystkie skierowane na słoneczną, południową stronę. Dzięki przestronnym oknom, nie brakuje w nich słonecznego światła przez większą część dnia. Do tego południowe obszerne sypialnie, tarasy, balkony i ogródki, zapewnią relaks i odpoczynek najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Strefy wspólne

Ważnym dopełnieniem każdego naszego projektu są strefy wspólne. W projekcie “Katowicka 150” daliśmy możliwość wyboru pojedynczego lub podwójnego miejsca dla samochodu.

Do każdego mieszkania przynależy też komórka lokatorska w garażu podziemnym na poziomie „-1”, na który również można dojechać windą. To nie wszystko, bowiem chętni mogą korzystać z wózkowni i zadaszonego miejsca parkingowego przed budynkiem.

Zadbaliśmy też o miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Dlatego teren obiektu obsadziliśmy zielenią, a ścieżki w ogrodzie wyłożyliśmy kostką brukową. Całość dzięki temu tworzy spójną, przyjemną atmosferę miejskiej willi. Najmłodsi natomiast mogą spędzać czas na placu zabaw.

Dostęp do infrastruktury

Budynek „Katowicka 150” zbudowany został w miejscu, z którego mieszkańcy mają dostęp do ważnych dla siebie miejsc.

  • Nie więcej, niż 5 minut pieszo dzieli ich od przystanków komunikacji miejskiej, przedszkola, szkoły, galerii handlowej i kościoła.
  • Ponadto do autostrady A4, A1 oraz Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) dostaną się w ciągu 5 minut od opuszczenia miejsca parkingowego, by już po 15 minutach być w centrum Katowic lub Gliwic.

Śledź nas w social mediach

Każda inwestycja jaką tworzymy jest dla nas ważna zarówno podczas jej planowania, konstruowania jak i później jako skończone dzieło, z którego korzystają usatysfakcjonowani właściciele mieszkań. Staramy się dokumentować i relacjonować możliwie na bieżąco wszystkie nasze poczynania. Szczególnie podczas etapu budowania kolejnych apartamentowców i budynków. Zakończone inwestycje możesz obejrzeć w naszej galerii poniżej. Każdą bieżącą śledź także na naszym facebookowym fanpage’u.

Galeria

Cenimy przestrzeń, odpowiednie doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Łatwość aranżacji, dzięki której stworzysz idelane miejsce dla siebie.

Dla wygody mieszkańców w standardzie komórki lokatorskie. Ponadto dostępny jest garaż podziemny, przydomowe ogródki i duże tarasy.